Simple Membership - en to he_IL translation catalogue (64 entries)

en: You are not logged in.
he_IL: אתה לא מחובר.

en: You need to login to view this content.
he_IL: עליך להיות משתמש רשום על מנת לצפות בתוכן זה

en: This content can only be viewed by members who joined on or before
he_IL: תוכן זה זמין למשתמשים רשומים בלבד

en: You need to login to view the rest of the content.
he_IL: אתה צריך להיות מחובר כדי להציג דף זה.

en: Your current password
he_IL: הסיסמא שלך

en: Invalid Email Address
he_IL: כתובת דוא’ל לא חוקית

en: Available
he_IL: זמין

en: User Not Found.
he_IL: המשתמש לא נמצא.

en: Password Empty or Invalid.
he_IL: סיסמא לא תקינה.

en: Logged Out Successfully.
he_IL: התנתקת בהצלחה

en: Invalid User Name
he_IL: שם משתמש לא תקין

en: Name
he_IL: שם

en: Description
he_IL: תיאור

en: User name is required
he_IL: נדרש שם משתמש

en: User name contains invalid character
he_IL: שם משתמש לא תקין

en: User name already exists.
he_IL: שם משתמש קיים כבר

en: Password is required
he_IL: נדרשת סיסמא

en: Password mismatch
he_IL: סיסמא לא תקינה.

en: Email is required
he_IL: נדרשת כתובת דוא"ל

en: Email is invalid
he_IL: כתובת דוא"ל לא תקינה

en: Email is already used.
he_IL: כתובת דוא"ל כבר בשימוש

en: Registration Successful.
he_IL: רישום לאתר הצליח!

en: Please
he_IL: בבקשה

en: Login
he_IL: הכנס

en: Please correct the following
he_IL: אנא תקן את השדות הבאים:

en: Profile updated successfully.
he_IL: עידכון פרופיל בוצע בהצלחה

en: Email address not valid.
he_IL: כתובת דוא"ל לא תקינה

en: Email Address:
he_IL: כתובת דוא"ל:

en: New password has been sent to your email address.
he_IL: הסיסמא החדשה נשלחה לדוא"ל שלך

en: Sorry, Password didn't match.
he_IL: הסיסמא לא נכונה

en: User Name
he_IL: שם משתמש

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Email
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Delete
he_IL: מחק

en: Updated Successfully.
he_IL: עידכון בוצע בהצלחה

en: Member Login
he_IL: כניסת משתמש רשום

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Password Reset
he_IL: איתחול סיסמא

en: Email Subject
he_IL: נושא:

en: Email Body
he_IL: תוכן ההודעה:

en: Not a Member?
he_IL: אינך משתמש רשום עדיין?

en: Join Us
he_IL: הצטרף אלינו

en: Email Address
he_IL: כתובת דוא"ל:

en: Date
he_IL: תאריך

en: Your profile username:
he_IL: שם המשתמש שלך:

en: Click on the following link to complete the registration.
he_IL: לחץ על קישור זה ע"מ להשלים את הרישום לאתר

en: Password
he_IL: סיסמא

en: Repeat Password
he_IL: איפוס סיסמא

en: Register
he_IL: הרשם

en: User name
he_IL: שם משתמש

en: (required)
he_IL: (נדרש)

en: E-mail
he_IL: כתובת דוא"ל

en: (twice, required)
he_IL: (נדרש)

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Phone
he_IL: מס' טלפון

en: Submit
he_IL: שלח

en: Update
he_IL: עדכן

en: Reset Password
he_IL: איתחול סיסמא

en: Remember Me
he_IL: התנתק

en: Forgot Password
he_IL: שכחת סיסמא?

en: Next
he_IL: הבא

en: Subscribe Now
he_IL: הרשם כעט
