Simple Membership - en to pl_PL translation catalogue (582 entries)

en: The admin of this site does not allow users to access the wp dashboard.
pl_PL: Administrator tej strony nie zezwala użytkownikom na dostęp do panelu administracyjnego wp dashboard.

en: Go back to the home page by
pl_PL: Wróć do strony głównej przez

en: clicking here
pl_PL: kliknij tutaj

en: Error! This site has the force WP user login feature enabled in the settings. We could not find a WP user record for the given username:
pl_PL: Błąd! Ta strona ma włączoną w ustawieniach funkcję wymuszenia logowania użytkownika WP. Nie mogliśmy znaleźć rekordu użytkownika WP dla podanej nazwy użytkownika:

en: This error is triggered when a member account doesn't have a corresponding WP user account. So the plugin fails to log the user into the WP User system.
pl_PL: Błąd ten jest wyzwalany, gdy konto członkowskie nie posiada odpowiedniego konta użytkownika WP. Wtyczka nie pozwala na zalogowanie użytkownika do systemu użytkownika WP.

en: Contact the site admin and request them to check your username in the WP Users menu to see what happened with the WP user entry of your account.
pl_PL: Skontaktuj się z administratorem strony i poproś, aby sprawdzili Twoją nazwę użytkownika w menu Użytkownicy WP i zobaczyli, co się stało z wpisem użytkownika WP na Twoim koncie.

en: The site admin can disable the Force WP User Synchronization feature in the settings to disable this feature and this error will go away.
pl_PL: Administrator strony może wyłączyć funkcję wymuszenia synchronizacji z WP w ustawieniach, wyłączenie tej funkcji spowoduje, że ten błąd zniknie.

en: You can use the back button of your browser to go back to the site.
pl_PL: Możesz użyć przycisku Wstecz swojej przeglądarki, aby wrócić na stronę.

en: You are not logged in.
pl_PL: Nie jesteś zalogowany.

en: You have the sandbox payment mode enabled in plugin settings. Make sure to turn off the sandbox mode when you want to do live transactions.
pl_PL: W ustawieniach wtyczki włączono tryb płatności w Sandbox. Upewnij się, że wyłączasz tryb Sandbox, gdy chcesz robić transakcje na żywo.

en: Do you want to protect this content?
pl_PL: Czy chcesz chronić tę zawartość?

en: No, Do not protect this content.
pl_PL: Nie, nie chroń tej treści.

en: Yes, Protect this content.
pl_PL: Tak, chroń tę treść.

en: Select the membership level that can access this content:
pl_PL: Wybierz poziom dostępu do tej zawartości:

en: Validating, please wait
pl_PL: Walidacja, proszę zaczekać

en: Invalid email address
pl_PL: Nieprawidłowy adres email

en: This field is required
pl_PL: To pole jest wymagane

en: Invalid Username
pl_PL: Nieprawidłowa Nazwa Użytkownika

en: Usernames can only contain: letters, numbers and .-_*@
pl_PL: Nazwy użytkowników mogą zawierać tylko: litery, cyfry i .-_*@

en:  characters required
pl_PL:  znaki są wymagane

en: Apostrophe character is not allowed
pl_PL: Znak apostrofu nie jest dozwolony

en: Members
pl_PL: Członkowie

en: Membership Levels
pl_PL: Poziomy członkostwa

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Payments
pl_PL: Płatności

en: Add-ons
pl_PL: Dodatki

en: You need to login to view this content.
pl_PL: Musisz się zalogować aby zobaczyć zawartość.

en: Your account has expired.
pl_PL: Twoje konto wygasło.

en: This content can only be viewed by members who joined on or before
pl_PL: Ta zawartość może być oglądana tylko przez członków, którzy dołączyli wcześniej

en: This content is not permitted for your membership level.
pl_PL: Ta zawartość nie jest dozwolona dla Twojego poziomu członkostwa.

en: You need to login to view the rest of the content.
pl_PL: Musisz się zalogować, aby zobaczyć resztę zawartości.

en:  The rest of the content is not permitted for your membership level.
pl_PL:  Reszta treści nie jest dozwolona dla Twojego poziomu członkostwa.

en: Error! Nonce verification failed for user registration from admin end.
pl_PL: Błąd! Weryfikacja bezskuteczna nie powiodła się w przypadku rejestracji użytkownika przez administratora.

en: Member record added successfully.
pl_PL: Rekord członka dodany z powodzeniem.

en: Please correct the following:
pl_PL: Popraw następujące:

en: Error! Nonce verification failed for user edit from admin end.
pl_PL: Błąd! Chwilowo weryfikacja nie powiodła się z trybu edycji użytkownika z panelu administracyjnego.

en: Your current password
pl_PL: Twoje aktualne hasło

en: Invalid Email Address
pl_PL: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Aready taken
pl_PL: Zajęte

en: Name contains invalid character
pl_PL: Nazwa zawiera nieprawidłowy znak

en: Available
pl_PL: Dostępny

en: Warning! Simple Membership plugin cannot process this login request to prevent you from getting logged out of WP Admin accidentally.
pl_PL: Ostrzeżenie! Wtyczka Simple Membership nie może przetworzyć tego żądania logowania, by zapobiec przypadkowemu wylogowaniu się z WP Admin.

en: Click here
pl_PL: Kliknij tutaj

en:  to see the profile you are currently logged into in this browser.
pl_PL:  aby zobaczyć profil, do którego jesteś aktualnie zalogowany w tej przeglądarce.

en: You are logged into the site as an ADMIN user in this browser. First, logout from WP Admin then you will be able to log in as a normal member.
pl_PL: Jesteś zalogowany na stronie jako użytkownik ADMIN w tej przeglądarce. Najpierw wyloguj się od administratora WP, a następnie będziesz mógł zalogować się jako zwykły użytkownik.

en: Alternatively, you can use a different browser (where you are not logged-in as ADMIN) to test the membership login.
pl_PL: Alternatywnie, możesz użyć innej przeglądarki (w której nie jesteś zalogowany jako ADMIN), aby przetestować logowanie się.

en: Your normal visitors or members will never see this message. This message is ONLY for ADMIN user.
pl_PL: Twoi zwykli goście lub członkowie nigdy nie zobaczą tej wiadomości. Ten komunikat jest WYŁĄCZNIE dla użytkownika ADMIN.

en: Captcha validation failed on login form.
pl_PL: Walidacja Captcha nie powiodła się na formularzu logowania.

en: User Not Found.
pl_PL: Nie znaleziono użytkownika.

en: Password Empty or Invalid.
pl_PL: Brak hasła lub hasło błędne.

en: Account is inactive.
pl_PL: Konto jest nieaktywne.

en: Account has expired.
pl_PL: Konto wygasło.

en: Account is pending.
pl_PL: Konto jest oczekujące.

en: You need to activate your account. If you didn't receive an email then %s to resend the activation email.
pl_PL: Musisz aktywować swoje konto. Jeśli nie otrzymałeś emaila, wówczas %s ponownie wysyła email aktywacyjny.

en: click here
pl_PL: kliknij tu

en: You are logged in as:
pl_PL: Jesteś zalogowany jako:

en: Logged Out Successfully.
pl_PL: Wylogowano poprawnie.

en: Session Expired.
pl_PL: Sesja wygasła.

en: Please login again.
pl_PL: Proszę się ponownie zalogować.

en: Membership Level
pl_PL: Poziom dostępu

en: Category ID
pl_PL: ID kategorii

en: Category Name
pl_PL: Nazwa kategorii

en: Category Type (Taxonomy)
pl_PL: Typ Kategorii (Taksonomia)

en: Description
pl_PL: Opis

en: Count
pl_PL: Licznik

en: Category protection updated!
pl_PL: Aktualizacja ochrony kategorii uaktualniona!

en: No category found.
pl_PL: Nie znaleziono żadnej kategorii.

en: Please login to comment.
pl_PL: Proszę się zalogować, aby skomentować.

en: Please Login to Comment.
pl_PL: Proszę się zalogować, aby skomentować.

en: Comments not allowed by a non-member.
pl_PL: Komentarze niedozwolone przez osoby niebędące członkami.

en: Wordpress account exists with given username. But given email doesn't match.
pl_PL: Konto Wordpress istnieje z podaną nazwą użytkownika. Ale podany e-mail nie pasuje.

en:  Use a different username to complete the registration. If you want to use that username then you must enter the correct email address associated with the existing WP user to connect with that account.
pl_PL:  Użyj innej nazwy użytkownika, aby zakończyć rejestrację. Jeśli chcesz użyć tej nazwy użytkownika, musisz podać poprawny adres e-mail powiązany z istniejącym użytkownikiem WP, aby połączyć się z tym kontem.

en: Wordpress account exists with given email. But given username doesn't match.
pl_PL: Konto Wordpress istnieje z podanym adresem e-mail. Ale podana nazwa użytkownika nie pasuje.

en:  Use a different email address to complete the registration. If you want to use that email then you must enter the correct username associated with the existing WP user to connect with that account.
pl_PL:  Użyj innego adresu e-mail, aby dokończyć rejestrację. Jeśli chcesz użyć tego e-maila, musisz wpisać poprawną nazwę użytkownika powiązaną z istniejącym użytkownikiem WP, aby połączyć się z tym kontem.

en: Username is required
pl_PL: To pole jest wymagane. Podaj nazwę użytkownika

en: Username contains invalid character
pl_PL: Nazwa użytkownika zawiera nieprawidłowy znak

en: Username already exists.
pl_PL: Taka nazwa użytkownika już istnieje.

en: Password is required
pl_PL: Wymagane hasło

en: Password mismatch
pl_PL: Podano różne hasła

en: Email is required
pl_PL: Wymagany email

en: Email is invalid
pl_PL: Błędny email

en: Email is already used.
pl_PL: Taki adres email jest już użyty.

en: Member since field is invalid
pl_PL: Pole "użytkownik" jest nieprawidłowe

en: Access starts field is invalid
pl_PL: Pole 'początek subskrypcji' - błędne

en: Gender field is invalid
pl_PL: Pole "płeć" jest nieprawidłowa

en: Account state field is invalid
pl_PL: Pole "Account State" jest nieprawidłowe

en: Invalid membership level
pl_PL: Błędny poziom członkostwa

en: Error! Invalid Request. Could not find a match for the given security code and the user ID.
pl_PL: Błąd! Nieprawidłowe żądanie. Nie udało się znaleźć zgodności z podanym kodem bezpieczeństwa i identyfikatorem użytkownika.

en: Join Us
pl_PL: Przyłącz się

en: Free membership is disabled on this site. Please make a payment from the
pl_PL: Darmowe członkostwo jest wyłączone na tej stronie. Prosimy o dokonanie płatności

en:  page to pay for a premium membership.
pl_PL:  Strona płatności za członkostwo premium.

en: You will receive a unique link via email after the payment. You will be able to use that link to complete the premium membership registration.
pl_PL: Otrzymasz unikalny link poprzez e-mail po dokonaniu płatności. Będziesz mógł skorzystać z tego linku, aby dokończyć rejestrację członkostwa premium.

en: Security check: captcha validation failed.
pl_PL: Kontrola bezpieczeństwa: walidacja Captcha nie powiodła się.

en: You must accept the terms and conditions.
pl_PL: Musisz zaakceptować warunki i zasady.

en: You must agree to the privacy policy.
pl_PL: Musisz wyrazić zgodę na politykę prywatności.

en: You need to confirm your email address. Please check your email and follow instructions to complete your registration.
pl_PL: Musisz potwierdzić swój adres e-mail. Sprawdź swój adres e-mail i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dokończyć rejestrację.

en: Registration Successful.
pl_PL: Instalacja zakończona powodzeniem.

en: Please
pl_PL: Proszę

en: Please correct the following
pl_PL: Proszę poprawić następujące

en: Membership Level Couldn't be found.
pl_PL: Pozim członkostwa nie znaleziony.

en: Error! Nonce verification failed for front end profile edit.
pl_PL: Błąd! Chwilowo weryfikacja nie powiodła się.

en: Profile updated successfully.
pl_PL: Aktualizacja pomyślna.

en: Profile updated successfully. You will need to re-login since you changed your password.
pl_PL: Profil został pomyślnie zaktualizowany. Musisz się ponownie zalogować, ponieważ zmieniłeś hasło.

en: Please correct the following.
pl_PL: Proszę poprawić następujące.

en: Captcha validation failed.
pl_PL: Zatwierdzenie Captcha nie powiodła się.

en: Email address not valid.
pl_PL: Błędny adres e-mail.

en: No user found with that email address.
pl_PL: Nie znaleziono żadnego użytkownika z tym adresem e-mail.

en: Email Address:
pl_PL: Adres e-mail:

en: New password has been sent to your email address.
pl_PL: Nowe hasło zostało wysłane na podany adres email.

en: Can't find member account.
pl_PL: Nie mogę znaleźć konta członka.

en: Account already active.
pl_PL: Konto już aktywne.

en:  to login.
pl_PL:  aby się zalogować.

en: Activation code mismatch. Cannot activate this account. Please contact the site admin.
pl_PL: Niedopasowanie kodu aktywacji. Nie można aktywować tego konta. Prosimy o kontakt z administratorem strony.

en: Success! Your account has been activated successfully.
pl_PL: Sukces! Twoje konto zostało pomyślnie aktywowane.

en: Cannot find member account.
pl_PL: Nie można znaleźć konta użytkownika.

en: Activation email has been sent. Please check your email and activate your account.
pl_PL: E-mail aktywacyjny został wysłany. Proszę sprawdzić swoją skrzynkę e-mail i aktywować konto.

en: Sorry, Nonce verification failed.
pl_PL: Przykro nam, ale chwilowo weryfikacja się nie powiodła.

en: Sorry, Password didn't match.
pl_PL: Podane hasła się różnią.

en: Date format is not valid.
pl_PL: Niewłaściwy format daty.

en: Access duration must be > 0.
pl_PL: Czas trwania subskrypcji musi być większy od 0.

en: Member
pl_PL: Członek

en: Username
pl_PL: Użytkownik

en: First Name
pl_PL: Imię

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Access Starts
pl_PL: Dostęp rozpoczyna się

en: Last Login Date
pl_PL: Data ostatniego logowania

en: Delete
pl_PL: Skasuj

en: Set Status to Active
pl_PL: Ustaw status na Aktywny

en: Set Status to Active and Notify
pl_PL: Ustaw status na Aktywny i Powiadom

en: Set Status to Inactive
pl_PL: Ustaw status na Nieaktywny

en: Set Status to Pending
pl_PL: Ustaw status na oczekujący

en: Set Status to Expired
pl_PL: Ustaw status na wygasły

en: incomplete
pl_PL: niekompletny

en: No member found.
pl_PL: Nie znaleziono użytkownika.

en: Error! Nonce verification failed for user delete from admin end.
pl_PL: Błąd! Weryfikacja chwilowo nie powiodła się w przypadku usuwania użytkownika z końcówki administracyjnej.

en: Error! Please select a membership level first.
pl_PL: Błąd!. Najpierw wybierz poziom dostępu.

en: Membership level change operation completed successfully.
pl_PL: Dodano nowy poziom członkostwa.

en: Access starts date change operation successfully completed.
pl_PL: Dostęp rozpoczyna operację zmiany daty, która została pomyślnie zakończona.

en: Bulk Update Membership Level of Members
pl_PL: Masowa aktualizacja poziomu członkostwa użytkowników

en: You can manually change the membership level of any member by editing the record from the members menu.
pl_PL: Możesz ręcznie zmienić poziom członkostwa każdego członka, edytując rekord z menu członków.

en: You can use the following option to bulk update the membership level of users who belong to the level you select below.
pl_PL: Możesz użyć tej opcji, aby masowo aktualizować poziom członkostwa użytkowników, którzy należą do poziomu, który wybierzesz poniżej.

en: Membership Level:
pl_PL: Poziom członkostwa:

en: Select Current Level
pl_PL: Wybierz bieżący poziom

en: Select the current membership level (the membership level of all members who are in this level will be updated).
pl_PL: Wybierz aktualny poziom członkostwa (poziom członkostwa wszystkich członków, którzy znajdują się na tym poziomie, zostanie zaktualizowany).

en: Level to Change to:
pl_PL: Poziom do zmiany na:

en: Select Target Level
pl_PL: Wybierz poziom docelowy

en: Select the new membership level.
pl_PL: Wybierz nowy poziom członkostwa.

en: Bulk Change Membership Level
pl_PL: Masowa zmiana poziomu członkostwa

en: Bulk Update Access Starts Date of Members
pl_PL: Masowa aktualizacja daty rozpoczęcia członkostwa

en: The access starts date of a member is set to the day the user registers. This date value is used to calculate how long the member can access your content that are protected with a duration type protection in the membership level.
pl_PL: Data rozpoczęcia dostępu członka jest ustawiana na dzień, w którym użytkownik się zarejestruje. Ta wartość daty jest używana do obliczenia, jak długo członek może uzyskiwać dostęp do treści, które są chronione przez czas trwania ochrony typu w tym poziomie członkostwa.

en: You can manually set a specific access starts date value of all members who belong to a particular level using the following option.
pl_PL: Możesz ręcznie ustawić konkretną wartość daty rozpoczęcia dostępu dla wszystkich członków, którzy należą do danego poziomu, korzystając z następującej opcji.

en: Select Level
pl_PL: Wybierz poziom

en: Select the Membership level (the access start date of all members who are in this level will be updated).
pl_PL: Wybierz poziom członkostwa (data rozpoczęcia dostępu wszystkich członków, którzy znajdują się na tym poziomie, zostanie zaktualizowana).

en: Specify the access starts date value.
pl_PL: Określ wartość daty rozpoczęcia dostępu.

en: Bulk Change Access Starts Date
pl_PL: Masowa zmiana daty rozpoczęcie dostępu

en: Simple WP Membership::Members
pl_PL: Simple WP Membership::Użytkownicy

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Add Member
pl_PL: Dodaj użytkownika

en: Bulk Operation
pl_PL: Operacja masowa

en: Error! Nonce verification failed for membership level creation from admin end.
pl_PL: Błąd! Weryfikacja chwilowo nie powiodła się dla tworzenia poziomu członkostwa z końcówki administracyjnej.

en: Membership Level Creation Successful.
pl_PL: Pomyślnie utworzono poziom członkostwa.

en: Error! Nonce verification failed for membership level edit from admin end.
pl_PL: Błąd! Weryfikacja chwilowo nie powiodła się dla edycji poziomu członkostwa z końcówki administracyjnej.

en: Membership Level Updated Successfully.
pl_PL: Poziom członkostwa zaktualizowany pomyślnie.

en: Role
pl_PL: Uprawnienia

en: Access Valid For/Until
pl_PL: Subskrypcja ważna do

en: No membership levels found.
pl_PL: Nie znaleziono żadnych poziomów członkostwa.

en: Error! Nonce verification failed for membership level delete from admin end.
pl_PL: Błąd! Weryfikacja chwilowo nie powiodła się dla usuwania poziomu członkostwa z końcówki administracyjnej.

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Simple WP Membership::Membership Levels
pl_PL: Simple WP Membership::Poziom członkowstwa

en: Add Level
pl_PL: Dodaj nowy poziom dostępu

en: Manage Content Protection
pl_PL: Zarządzanie ustawieniami ochrony zawartości

en: Category Protection
pl_PL: Ochrona kategorii

en: Post and Page Protection
pl_PL: Ochrona wpisu i strony internetowej

en: Date
pl_PL: Data

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Author
pl_PL: Autor

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Type
pl_PL: Typ

en: Protection settings updated!
pl_PL: Aktualizacja ustawień ochrony dokonana!

en: No items found.
pl_PL: Nie znaleziono wyników.

en: The category or parent category of this post is protected. You can change the category protection settings from the
pl_PL: Kategoria lub kategoria rodzicielska tego postu jest chroniona. Ustawienia ochrony kategorii można zmienić w

en: category protection menu
pl_PL: menu ochrony kategorii

en: General Settings
pl_PL: Główne ustawienia

en: Payment Settings
pl_PL: Ustawienia płatności

en: Email Settings
pl_PL: Ustawienia e-mail

en: Tools
pl_PL: Narzędzia

en: Advanced Settings
pl_PL: Ustawienia zaawansowane

en: Addons Settings
pl_PL: Ustawienia dodatków

en: Enable Free Membership
pl_PL: Pozwól na darmowe członkostwo

en: Enable/disable registration for free membership level. When you enable this option, make sure to specify a free membership level ID in the field below.
pl_PL: Włączenie/wyłączenie rejestracji dla bezpłatnego poziomu członkostwa. Po włączeniu tej opcji, upewnij się, że w polu poniżej podano identyfikator bezpłatnego poziomu członkostwa.

en: Free Membership Level ID
pl_PL: Level ID darmowego członkowstwa

en: Assign free membership level ID
pl_PL: Przyciel Level ID do darmowego członkowstwa

en: Enable More Tag Protection
pl_PL: Włącz ochrony znaczników "więcej"

en: Enables or disables "more" tag protection in the posts and pages. Anything after the More tag is protected. Anything before the more tag is teaser content.
pl_PL: Włącza lub wyłącza ochronę  znaczników "więcej" w postach i stronach. Wszystko po oznaczeniu "więcej" jest chronione. Wszystko, co znajduje się przed tagiem więcej, to zawartość zajawki.

en: Hide Adminbar
pl_PL: Showaj Adminibar

en: WordPress shows an admin toolbar to the logged in users of the site. Check this if you want to hide that admin toolbar in the frontend of your site.
pl_PL: WordPress pokazuje pasek narzędzi administratora zalogowanym użytkownikom witryny. Zaznacz to, jeśli chcesz ukryć pasek narzędzi administratora w przedniej części witryny.

en: Show Adminbar to Admin
pl_PL: Pokaż belkę administracyjną do konta administratora

en: Use this option if you want to show the admin toolbar to admin users only. The admin toolbar will be hidden for all other users.
pl_PL: Użyj tej opcji, jeśli chcesz, aby pasek narzędzi administratora był widoczny tylko dla administratorów. Pasek narzędzi administratora zostanie ukryty dla wszystkich pozostałych użytkowników.

en: Disable Access to WP Dashboard
pl_PL: Wyłączyć dostęp do panelu WP

en: WordPress allows a standard wp user to be able to go to the wp-admin URL and access his profile from the wp dashbaord. Using this option will prevent any non admin users from going to the wp dashboard.
pl_PL: WordPress pozwala standardowemu użytkownikowi na przejście do adresu URL wp-admin i uzyskanie dostępu do jego profilu z panelu wp. Użycie tej opcji uniemożliwi użytkownikom bez uprawnień administratora przejście do panelu administracyjnego wp.

en: Default Account Status
pl_PL: Domyślny status konta

en: Select the default account status for newly registered users. If you want to manually approve the members then you can set the status to "Pending".
pl_PL: Wybierz domyślny status konta dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Jeśli chcesz ręcznie zatwierdzić członków, możesz ustawić status "oczekujący".

en: Members Must be Logged in to Comment
pl_PL: Członkowie muszą być zalogowani aby komentować

en: Enable this option if you only want the members of the site to be able to post a comment.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz, aby tylko członkowie serwisu mogli zamieszczać komentarze.

en: Pages Settings
pl_PL: Ustawienia strony

en: Login Page URL
pl_PL: Strona logowania

en: Registration Page URL
pl_PL: Strona rejestracji

en: Join Us Page URL
pl_PL: Strona dołącz do nas

en: Edit Profile Page URL
pl_PL: Strona edycji profilu

en: Password Reset Page URL
pl_PL: Strona zmiany hasła

en: Test & Debug Settings
pl_PL: Ustawienia testów i debugowania

en: Check this option to enable debug logging.
pl_PL: Zaznacz tę opcję, aby włączyć debugowanie rejestracji.

en:  This can be useful when troubleshooting an issue. Turn it off and reset the log files after the troubleshooting is complete.
pl_PL:  Może to być przydatne przy rozwiązywaniu problemów. Wyłącz i zresetuj pliki dziennika po zakończeniu rozwiązywania problemów.

en: View general debug log file by clicking
pl_PL: Obejrzyj ogólnu pliku dziennik debugowania klikając przycisk

en: here
pl_PL: tutaj

en: View login related debug log file by clicking
pl_PL: Wyświetl plik dziennika debugowania związany z logowaniem, klikając przycisk

en: Reset debug log files by clicking
pl_PL: Zresetuj pliki dziennika debugowania klikając przycisk

en: Enable Debug
pl_PL: Włącz debugowanie

en: Enable Sandbox Testing
pl_PL: Włącz testy Sandbox

en: Enable this option if you want to do sandbox payment testing.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz zrobić testy płatności  (sandbox)

en: Email Settings Overview
pl_PL: Przegląd ustawień poczty elektronicznej

en: Email Misc. Settings
pl_PL: Różne ustawienia email

en: From Email Address
pl_PL: Z adresu email

en: Email Settings (Prompt to Complete Registration )
pl_PL: Ustawienia poczty e-mail (Podpowiedź do zakończenia rejestracji )

en: Email Subject
pl_PL: Temat email

en: Email Body
pl_PL: Treść email

en: Enter the email address where you want the admin notification email to be sent to.
pl_PL: Wprowadź adres e-mail, na który ma zostać wysłana wiadomość e-mail z powiadomieniem od administratora.

en:  You can put multiple email addresses separated by comma (,) in the above field to send the notification to multiple email addresses.
pl_PL:  Możesz umieścić wiele adresów e-mail oddzielonych przecinkiem (,) w powyższym polu, aby wysłać powiadomienie na wiele adresów e-mail.

en: Enter the subject for the admin notification email.
pl_PL: Wprowadź temat wiadomości e-mail z powiadomieniem administratora.

en: This email will be sent to the admin when a new user completes the membership registration. Only works if you have enabled the "Send Notification to Admin" option above.
pl_PL: Ten e-mail zostanie wysłany do administratora, gdy nowy użytkownik zakończy rejestrację członkostwa. Działa tylko wtedy, gdy włączono opcję "Wyślij powiadomienie do administratora" powyżej.

en: Email Settings (Registration Complete)
pl_PL: Ustawienia email (rejestracja zakończona)

en: Send Notification to Admin
pl_PL: Wyślij powiadomienie do administratora

en: Enable this option if you want the admin to receive a notification when a member registers.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz, aby administrator otrzymywał powiadomienia podczas rejestracji członka.

en: Admin Email Address
pl_PL: Adres email administratora

en: Admin Notification Email Subject
pl_PL: Powiadomienie administratora: Temat wiadomości e-mail

en: Admin Notification Email Body
pl_PL: Treść powiadomienia wysyłanego do administratora

en: Send Email to Member When Added via Admin Dashboard
pl_PL: Wyślij email to dodanego użytkownika przez panel administratora

en: Email Settings (Password Reset)
pl_PL: Ustawienia email (reset hasła)

en:  Email Settings (Account Upgrade Notification)
pl_PL:  Ustawienie email ( Informacja o aktualizacji konta )

en:  Email Settings (Bulk Account Activate Notification)
pl_PL:  Ustawienia poczty elektronicznej (powiadomienie o masowej aktywacji kont )

en:  Email Settings (Email Activation)
pl_PL:  Ustawienia poczty elektronicznej (Aktywacja poczty elektronicznej)

en: Enable Expired Account Login
pl_PL: Włączenie wygasłego logowania do konta

en: When enabled, expired members will be able to log into the system but won't be able to view any protected content. This allows them to easily renew their account by making another payment.
pl_PL: Po włączeniu tej opcji, członkowie, których okres ważności upłynął, będą mogli zalogować się do systemu, ale nie będą mogli przeglądać żadnych chronionych treści. Pozwala to na łatwe odnowienie konta poprzez dokonanie kolejnej wpłaty.

en: Membership Renewal URL
pl_PL: Adres URL odnowienia członkostwa

en: You can create a renewal page for your site. Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/creating-membership-renewal-button/" target="_blank">this documentation</a> to learn how to create a renewal page.
pl_PL: Możesz stworzyć stronę odnowienia rejestracji dla swojej witryny. Przeczytaj <a href="https://simple-membership-plugin.com/creating-membership-renewal-button/" target="_blank">tę dokumentację</a>, aby dowiedzieć się, jak utworzyć stronę odnowienia.

en: After Registration Redirect URL
pl_PL: Adres URL przekierowania po rejestracji

en: You can enter an URL here to redirect the members to this page after they submit the registration form. Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-after-registration-redirect-for-members/" target="_blank">this documentation</a> to learn how to setup after registration redirect.
pl_PL: Możesz wprowadzić adres URL tutaj, aby przekierować członków na tę stronę po wysłaniu formularza rejestracyjnego. Przeczytaj <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-after-registration-redirect-for-members/" target="_blank">tę dokumentację</a>, aby dowiedzieć się, jak skonfigurować konfigurację po przekierowaniu rejestracji.

en: Enable Auto Login After Registration
pl_PL: Włącz automatyczne logowanie po rejestracji

en: Use this option if you want the members to be automatically logged into your site right after they complete the registration. This option will override any after registration redirection and instead it will trigger the after login redirection. Read <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-auto-login-after-registration-members/" target="_blank">this documentation</a> to learn more.
pl_PL: Użyj tej opcji, jeśli chcesz, aby członkowie byli automatycznie zalogowani na Twoją stronę zaraz po zakończeniu rejestracji. Opcja ta zastąpi każde przekierowanie po rejestracji i zamiast tego wyzwoli przekierowanie po zalogowaniu. Przeczytaj <a href="https://simple-membership-plugin.com/configure-auto-login-after-registration-members/" target="_blank">tę dokumentację</a>, aby dowiedzieć się więcej.

en: After Logout Redirect URL
pl_PL: Po wylogowaniu przekieruj na adres strony

en: You can enter an URL here to redirect the members to this page after they click the logout link to logout from your site.
pl_PL: Możesz wprowadzić adres URL tutaj, aby przekierować członków na tę stronę po kliknięciu linku wylogowania  z Twojej strony.

en: Logout Member on Browser Close
pl_PL: Wylogowanie członka lub zamknięcie przeglądarki

en: Enable this option if you want the member to be logged out of the account when he closes the browser.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz, aby użytkownik był wylogowany z konta, gdy zamknie przeglądarkę.

en: Allow Account Deletion
pl_PL: Zezwól na usunięcie konta

en: Allow users to delete their accounts.
pl_PL: Pozwól użytkownikom usunąć swoje konta.

en: Force Strong Password for Members
pl_PL: Wymuś silne hasło dla członków

en: Enable this if you want the users to be forced to use a strong password for their accounts.
pl_PL: Włącz to, jeśli chcesz, aby użytkownicy byli zmuszeni do używania silnego hasła do swoich kont.

en: Use WordPress Timezone
pl_PL: Użyj strefy czasowej WordPressa

en: Use this option if you want to use the timezone value specified in your WordPress General Settings interface.
pl_PL: Użyj tej opcji, jeśli chcesz użyć wartości strefy czasowej określonej w interfejsie ogólnych ustawień WordPressa.

en: Auto Delete Pending Account
pl_PL: Automatyczne usuwanie konta oczekującego

en: Select how long you want to keep "pending" account.
pl_PL: Wybierz, jak długo chcesz tolerować konto "oczekujące".

en: Admin Dashboard Access Permission
pl_PL: Zezwolenie na dostęp do panelu administratora

en: SWPM admin dashboard is accessible to admin users only (just like any other plugin). You can allow users with other WP user role to access the SWPM admin dashboard by selecting a value here.
pl_PL: Panel administracyjny SWPM jest dostępny tylko dla administratorów (tak jak każda inna wtyczka). Możesz tutaj zezwolić użytkownikom z innymi rolami w WP na dostęp do panelu administracyjnego SWPM poprzez wybór odpowiedniej wartości .

en: Force WP User Synchronization
pl_PL: Wymuszenie synchronizacji użytkowników WP

en: Enable this option if you want to force the member login to be synchronized with WP user account. This can be useful if you are using another plugin that uses WP user records. For example: bbPress plugin.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz wymusić synchronizację loginu użytkownika z kontem użytkownika WP. Może to być przydatne, jeśli używasz innej wtyczki, która wykorzystuje rekordy użytkownika WP. Na przykład: bbPress plugin.

en: Create Member Accounts for New WP Users
pl_PL: Tworzenie kont członkowskich dla nowych użytkowników WP

en: Enable Auto Create Member Accounts
pl_PL: Włącz automatyczne tworzenie kont użytkowników

en: Enable this option to automatically create member accounts for any new WP user that is created by another plugin.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby automatycznie tworzyć konta członkowskie dla każdego nowego użytkownika WP, który jest tworzony przez inną wtyczkę.

en: Default Membership Level
pl_PL: Domyślny poziom członkostwa

en: When automatically creating a member account using this feature, the membership level of the user will be set to the one you specify here.
pl_PL: Podczas automatycznego tworzenia konta członkowskiego za pomocą tej funkcji, poziom członkostwa użytkownika zostanie ustawiony na ten, który tutaj określisz.

en: When automatically creating a member account using this feature, the membership account status of the user will be set to the one you specify here.
pl_PL: Podczas automatycznego tworzenia konta członkowskiego za pomocą tej funkcji, status konta członkowskiego użytkownika zostanie ustawiony na ten, który tutaj określisz.

en: Payment Notification Forward URL
pl_PL: URL przekierowania do potwierdzenia płatności

en: You can enter an URL here to forward the payment notification after the membership payment has been processed by this plugin. Useful if you want to forward the payment notification to an external script for further processing.
pl_PL: Możesz wpisać tutaj adres URL, aby przekazać powiadomienie o płatności po tym, jak płatność członkowska zostanie przetworzona przez tę wtyczkę. Przydatne, jeśli chcesz przekazać powiadomienie o płatności do zewnętrznego skryptu w celu dalszego przetwarzania.

en: Terms and Conditions
pl_PL: Regulamin Serwisu

en: Enable Terms and Conditions
pl_PL: Udostępnij regulamin strony

en: Users must accept the terms before they can complete the registration.
pl_PL: Użytkownicy muszą zaakceptować warunki, zanim będą mogli dokończyć rejestrację.

en: Terms and Conditions Page URL
pl_PL: Warunki i regulaminy URL strony

en: Enter the URL of your terms and conditions page. You can create a WordPress page and specify your terms in there then specify the URL of that page in the above field.
pl_PL: Wprowadź adres URL strony z regulaminem. Możesz utworzyć stronę WordPressa i określić tam swoje warunki, a następnie podać adres URL tej strony w powyższym polu.

en: Enable Privacy Policy
pl_PL: Włączyć politykę prywatności

en: Users must accept it before they can complete the registration.
pl_PL: Użytkownicy muszą zaakceptować warunki, zanim będą mogli dokończyć rejestrację.

en: Privacy Policy Page URL
pl_PL: Adres URL strony polityki prywatności

en: Enter the URL of your privacy policy page.
pl_PL: Wprowadź adres URL strony z polityką prywatności.

en: Settings updated!
pl_PL: Ustawienia zaktualizowane!

en: General Plugin Settings.
pl_PL: Ogólne ustawienia wtyczki.

en: Page Setup and URL Related settings.
pl_PL: Ustawienia strony i ustawienia powiązane z URL .

en: The following pages are required for the plugin to function correctly. These pages were automatically created by the plugin at install time.
pl_PL: Aby wtyczka działała prawidłowo, te strony są wymagane. Strony te zostały automatycznie utworzone przez wtyczkę w momencie instalacji.

en: Testing and Debug Related Settings.
pl_PL: Testowanie i ustawienia związane z debugowaniem.

en: This email will be sent to your users when they complete the registration and become a member.
pl_PL: Ten e-mail zostanie wysłany do Twoich użytkowników, gdy zakończą rejestrację i staną się członkami.

en: This email will be sent to your users when they use the password reset functionality.
pl_PL: Ten e-mail zostanie wysłany do użytkowników, gdy użyją funkcji resetowania hasła.

en: This interface lets you custsomize the various emails that gets sent to your members for various actions. The default settings should be good to get your started.
pl_PL: Interfejs ten pozwala na dostosowywanie różnych wiadomości e-mail, które są wysyłane do członków podczas różnych działań. Domyślne ustawienia powinny być odpowiednie, abyś mógł rozpocząć pracę.

en: This documentation
pl_PL: Ta dokumentacja

en:  explains what email merge tags you can use in the email body field to customize it (if you want to).
pl_PL:  wyjaśnia, jakich tagów scalania wiadomości e-mail można użyć w polu treść wiadomości e-mail, aby je dostosować (jeśli chcesz).

en: Settings in this section apply to all emails.
pl_PL: Ustawienia w tej sekcji dotyczą wszystkich wiadomości e-mail.

en: This email will be sent to your users after account upgrade (when an existing member pays for a new membership level).
pl_PL: Ten e-mail zostanie wysłany do Twoich użytkowników po aktualizacji konta (gdy istniejący członek płaci za nowy poziom członkostwa).

en: This email will be sent to your members when you use the bulk account activate and notify action.
pl_PL: Ten e-mail zostanie wysłany do członków, gdy użyjesz zbiorczej aktywacji kont i akcji zbiorczego powiadomienia.

en:  You cannot use email merge tags in this email. You can only use generic text.
pl_PL:  W tej wiadomości e-mail nie można używać tagów scalających wiadomości e-mail. Możesz używać tylko domyślnego tekstu.

en: This email will be sent if Email Activation is enabled for a Membership Level.
pl_PL: Ten e-mail zostanie wysłany, jeśli aktywowanie poczty elektronicznej jest włączone dla poziomu członkostwa.

en: This email will be sent to prompt users to complete registration after the payment.
pl_PL: Ten e-mail zostanie wysłany do użytkowników, którzy chcą dokończyć rejestrację po dokonaniu płatności.

en: This page allows you to configure some advanced features of the plugin.
pl_PL: Ta strona umożliwia skonfigurowanie zaawansowanych funkcji wtyczki.

en: This section allows you to configure automatic creation of member accounts when new WP User records are created by another plugin. It can be useful if you are using another plugin that creates WP user records and you want them to be recognized in the membership plugin.
pl_PL: Ta sekcja pozwala skonfigurować automatyczne tworzenie kont członkowskich, gdy nowe rekordy użytkowników WP są tworzone przez inną wtyczkę. Może to być przydatne, jeśli używasz innej wtyczki, która tworzy rekordy użytkowników WP i chcesz, aby zostały one rozpoznane we wtyczce członkowskiej.

en: This section allows you to configure terms and conditions and privacy policy that users must accept at registration time.
pl_PL: Ta sekcja pozwala skonfigurować warunki i zasady oraz politykę prywatności, które użytkownicy muszą zaakceptować podczas rejestracji.

en: Simple WP Membership::Settings
pl_PL: Simple WP Membership::Ustawienia

en: User is not logged in.
pl_PL: Użytkownik nie jest zalogowany.

en: No Expiry
pl_PL: Nie wygasło

en: Registration
pl_PL: Rejestracja

en: Member Login
pl_PL: Strona logowania

en: Profile
pl_PL: Twój profil

en: Password Reset
pl_PL: Reset hasła

en: You will be automatically redirected in a few seconds. If not, please %s.
pl_PL: Zostaniesz automatycznie przekierowany w kilka sekund. Jeśli nie, proszę podać %s.

en: Action Status
pl_PL: Status akcji

en: Not a Member?
pl_PL: Nie masz konta?

en: renew
pl_PL: odnów

en:  your account to gain access to this content.
pl_PL:  twoje konto  aby uzyskać dostęp do tej zawartości.

en: Error! This action (
pl_PL: Błąd! To działanie (

en: (Please Select)
pl_PL: (Proszę wybrać)

en: Error! Failed to find a template path for the specified template:
pl_PL: Błąd! Nie udało się znaleźć ścieżki szablonu dla określonego szablonu

en: Never
pl_PL: Nigdy

en: Active
pl_PL: Aktywuj

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywny

en: Activation Required
pl_PL: Wymagana aktywacja

en: Pending
pl_PL: Oczekuje

en: Expired
pl_PL: Wygasło

en: Delete Account
pl_PL: Usuń Konto

en: Payment Button ID
pl_PL: Identyfikator przycisku płatności

en: Payment Button Title
pl_PL: Przycisk płatności Tytuł

en: Membership Level ID
pl_PL: ID poziomu subskrypcji

en: Button Type
pl_PL: Typ przycisku

en: Button Shortcode
pl_PL: Shortcode przycisku

en: The selected entry was deleted!
pl_PL: Wybrana pozycja została usunięta!

en: Simple Membership::Payments
pl_PL: Simple WP Membership::Płatności

en: Transactions
pl_PL: Transakcje

en: Manage Payment Buttons
pl_PL: Zarządzanie przyciskami płatności

en: Create New Button
pl_PL: Stwórz nowy przycisk

en: View Profile
pl_PL: Zobacz Profil

en: Row ID
pl_PL: Identyfikator wiersza

en: Email Address
pl_PL: Adres email

en: Member Profile
pl_PL: Profil Członka

en: Transaction ID
pl_PL: ID Transkacji

en: Subscriber ID
pl_PL: Identyfikator abonenta

en: Amount
pl_PL: Kwota

en: Your membership profile will be updated to reflect the payment.
pl_PL: Twój profil członkowski zostanie zaktualizowany w wyniku potwierdzenia płatności.

en: Your profile username:
pl_PL: Nazwa twojego profil użytkownika

en: Click on the following link to complete the registration.
pl_PL: Kliknij na poniższy link, aby zakończyć rejestrację.

en: Click here to complete your paid registration
pl_PL: Kliknij tutaj, aby zakończyć płatną rejestrację

en: If you have just made a membership payment then your payment is yet to be processed. Please check back in a few minutes. An email will be sent to you with the details shortly.
pl_PL: Jeśli właśnie dokonałeś płatności członkowskiej, wówczas płatność ta nie została jeszcze zrealizowana. Proszę sprawdzić za kilka minut. Wkrótce zostanie do Ciebie wysłana wiadomość e-mail z podaniem szczegółów.

en: Expiry:
pl_PL: Ważność rejestracji:

en: You are not logged-in as a member
pl_PL: Nie jesteś zalogowany jako członek

en: Logged in as:
pl_PL: Zalogowany jako:

en: Logout
pl_PL: Wyloguj

en: Login Here
pl_PL: Zaloguj się tutaj

en: Not a member?
pl_PL: Nie masz konta?

en: Join Now
pl_PL: Przyłącz się

en: Error occured during payment verification. Error code: %d. Message: %s
pl_PL: Błąd wystąpił podczas weryfikacji płatności. Kod błędu: %d. Wiadomość: %s

en: Payment check failed: invalid amount received. Expected %s %s, got %s %s.
pl_PL: Weryfikacja płatności nie powiodła się: otrzymana kwota jest niewłaściwa. Oczekiwane było %s %s, otrzymano %s %s.

en: Empty payment data received.
pl_PL: Otrzymane pusty zapis danych dotyczących płatności.

en: IPN product validation failed. Check debug log for more details.
pl_PL: Walidacja produktu IPN nie powiodła się. Sprawdź dziennik debugów, aby uzyskać więcej szczegółów.

en: You are about to delete an account. This will delete user data associated with this account.
pl_PL: Masz zamiar usunąć konto. Spowoduje to usunięcie danych użytkownika związanych z tym kontem.

en: It will also delete associated WordPress user account.
pl_PL: Usuwa również powiązane z nim konto użytkownika WordPressa.

en: (NOTE: for safety, we do not allow deletion of any associated WordPress account with administrator role).
pl_PL: (UWAGA: dla bezpieczeństwa, nie zezwalamy na usunięcie żadnego powiązanego konta WordPressa z rolą administratora).

en: Continue?
pl_PL: Kontynuować?

en: Password:
pl_PL: Hasło:

en: Confirm Account Deletion
pl_PL: Potwierdź usunięcie konta

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Repeat Password
pl_PL: Powtórz hasło

en: I accept the
pl_PL: Akceptuję

en: I agree to the
pl_PL: Zgadzam się

en: Privacy Policy
pl_PL: Polityka prywatności

en: Register
pl_PL: Rejestruj

en: Create a brand new user and add it to this site.
pl_PL: Dodaj nowego użytkownika do tej strony.

en: (required)
pl_PL: (wymagane)

en: (twice, required)
pl_PL: (dwukrotnie, wymagane)

en: Strength indicator
pl_PL: Wskaźnik siły

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
pl_PL: Podpowiedź: Hasło powinno mieć conajmniej 7 znaków. Aby było silniejsze można używać dużych i małych liter, znaków, symboli takich jak  ! " ? $ % ^ &amp; )

en: Account Status
pl_PL: Status konta

en: Add New Member
pl_PL: Dodaj nowego członka

en: Some of the simple membership plugin's addon settings and options will be displayed here (if you have them)
pl_PL: Niektóre ustawienia i opcje  dodatków do wtyczki Simple Membership  będą wyświetlane tutaj (jeśli je posiadasz)

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Add Membership Level
pl_PL: Dodaj nowy poziom członkostwa

en: Create new membership level.
pl_PL: Stwórz nowy poziom dostępu.

en: Membership Level Name
pl_PL: Nazwa poziomu dostępu

en: Default WordPress Role
pl_PL: Domyślna uprawnienia WordPress

en: Access Duration
pl_PL: Czas dostępu

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled
pl_PL: Bezterminowo (dostęp do tego poziomu nie wygaśnie do czasu anulowania

en: Expire After
pl_PL: Wygasa po

en: Days (Access expires after given number of days)
pl_PL: Dni (dostęp wygasa po określonej liczbie dni)

en: Weeks (Access expires after given number of weeks
pl_PL: Tygodnie (dostęp wygasa po określonej liczbie tygodni)

en: Months (Access expires after given number of months)
pl_PL: Miesiące (dostęp wygasa po określonej liczbie miesięcy)

en: Years (Access expires after given number of years)
pl_PL: Lata (dostęp wygasa po określonej liczbie lat)

en: Fixed Date Expiry
pl_PL: Stała data wygaśnięcia ważności

en: (Access expires on a fixed date)
pl_PL: (Dostęp wygasa w ustalonym terminie)

en: Email Activation
pl_PL: Aktywacja za pomocą poczty elektronicznej

en: Enable new user activation via email. When enabled, members will need to click on an activation link that is sent to their email address to activate the account. Useful for free membership.
pl_PL: Włączenie aktywacji nowego użytkownika za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po włączeniu, członkowie będą musieli kliknąć na link aktywacyjny, który jest wysyłany na ich adres e-mail, aby aktywować konto. Przydatne dla darmowego członkostwa.

en: View Documentation
pl_PL: Zobacz dokumentację

en: Note:
pl_PL: Uwaga:

en: If enabled, decryptable member password is temporarily stored in the database until the account is activated.
pl_PL: Jeśli opcja jest włączona, hasło członka, które można odszyfrować, jest tymczasowo przechowywane w bazie danych do momentu aktywacji konta.

en: Add New Membership Level
pl_PL: Dodaj nowy poziom dostępu

en: Simple WP Membership::Add-ons
pl_PL: Simple WP Membership::Dodatki

en: First of all, globally protect the category on your site by selecting "General Protection" from the drop-down box below and then select the categories that should be protected from non-logged in users.
pl_PL: Na początek, globalnie chroń kategorię na swojej stronie, wybierając opcję "Ochrona ogólna" z rozwijanego pola poniżej, a następnie wybierz kategorie, które powinny być chronione przed niezalogowanymi użytkownikami.

en: Next, select an existing membership level from the drop-down box below and then select the categories you want to grant access to (for that particular membership level).
pl_PL: Następnie wybierz istniejący poziom członkostwa z rozwijanej listy poniżej, a następnie wybierz kategorie, do których chcesz przyznać dostęp (dla tego konkretnego poziomu członkostwa).

en: Read the
pl_PL: Przeczytaj

en: category protection documentation
pl_PL: dokumentacja zabezpieczenia kategorii

en: Membership Level:
pl_PL: Poziom członkostwa:

en: General Protection
pl_PL: Ochrona ogólna

en: Update
pl_PL: Aktualizacja

en: Edit Member
pl_PL: Edycja użytkownika

en: Edit existing member details.
pl_PL: Edytuj istniejącego użytkownika.

en:  You are currenty editing member with member ID:
pl_PL:  Obecnie edytujesz użytkownika z identyfikatorem:

en: (twice, leave empty to retain old password)
pl_PL: (dwukrotnie, pozostawić puste, aby zachować stare hasło)

en: This is the member's account status. If you want to manually activate an expired member's account then read
pl_PL: Jest to status konta członka. Jeśli chcesz ręcznie aktywować konto członka, którego okres ważności upłynął, przeczytaj

en: this documentation
pl_PL: ta dokumentacja

en:  to learn how to do it.
pl_PL:  by nauczyć się, jak to zrobić.

en: Notify User
pl_PL: Powiadom użytkownika

en: You can use this option to send a quick notification email to this member (the email will be sent when you hit the save button below).
pl_PL: Możesz skorzystać z tej opcji, aby wysłać szybkie powiadomienie do tego członka (email zostanie wysłany po naciśnięciu przycisku "Zapisz" poniżej).

en: Subscriber ID/Reference
pl_PL: Identyfikator abonenta/referencja abonenta

en: Last Accessed Date
pl_PL: Data ostatniego logowania

en: This value gets updated when this member logs into your site.
pl_PL: Wartość ta jest aktualizowana po zalogowaniu się tego członka na Twoją stronę internetową.

en: Last Accessed From IP
pl_PL: Ostatni dostęp z IP

en: Save Data
pl_PL: Zapisz dane

en: Delete User Profile
pl_PL: Usuń profil użytkownika

en: Edit membership level
pl_PL: Edycja poziomu dostępu

en: You can edit details of a selected membership level from this interface.
pl_PL: Z tego interfejsu można edytować szczegóły wybranego poziomu członkostwa.

en: You are currently editing:
pl_PL: Obecnie dokonujesz edycji:

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled)
pl_PL: Bezterminowo (dostęp do tego poziomu nie wygaśnie do czasu anulowania)

en: Weeks (Access expires after given number of weeks)
pl_PL: Tygodnie (dostęp wygasa po określonej liczbie tygodni)

en: Enable new user activation via email. When enabled, members will need to click on an activation link that is sent to their email address to activate the account. Useful for free membership.
pl_PL: Włączenie aktywacji nowego użytkownika za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po włączeniu, członkowie będą musieli kliknąć na link aktywacyjny, który jest wysyłany na ich adres e-mail, aby aktywować konto. Przydatne dla darmowego członkostwa.

en: Save Membership Level
pl_PL: Zapisz poziom członkostwa

en: Example Content Protection Settings
pl_PL: Przykład ustawienia ochrony zawartości

en: All
pl_PL: Wszystko

en: Incomplete
pl_PL: Niekompletne

en: Gender
pl_PL: Płeć

en: Phone
pl_PL: Nr telefonu

en: Street
pl_PL: Ulica

en: City
pl_PL: Miasto

en: State
pl_PL: Województwo

en: Zipcode
pl_PL: Kod pocztowy

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Company
pl_PL: Firma

en: Member Since
pl_PL: Użytkownik od

en: First of all, globally protect posts and pages on your site by selecting "General Protection" from the drop-down box below and then select posts and pages that should be protected from non-logged in users.
pl_PL: Po pierwsze, globalnie chroń posty i strony na swojej stronie wybierając "Ochrona ogólna" z rozwijanej listy poniżej, a następnie wybierz posty i strony, które powinny być chronione przed niezalogowanymi użytkownikami.

en: Next, select an existing membership level from the drop-down box below and then select posts and pages you want to grant access to (for that particular membership level).
pl_PL: Następnie wybierz istniejący poziom członkostwa z rozwijanej listy poniżej, a następnie wybierz posty i strony, do których chcesz przyznać dostęp (dla tego konkretnego poziomu członkostwa).

en: bulk protect posts and pages documentation
pl_PL: zbiorcza ochrona wpisów i stron dokumentacji

en:  to learn how to use it.
pl_PL:  by nauczyć się, jak tego używać.

en: Posts
pl_PL: Wpisy

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Custom Posts
pl_PL: Wybrane wpisy

en: The required pages have been re-created.
pl_PL: Wymagane strony zostały odtworzone.

en: Generate a Registration Completion link
pl_PL: Generowanie linku zakończenia rejestracji

en: You can manually generate a registration completion link here and give it to your customer if they have missed the email that was automatically sent out to them after the payment.
pl_PL: Tutaj można ręcznie wygenerować link zakończenia rejestracji i wysłać go do klienta , jeśli nie został pominięty e-mail , który został automatycznie wysłany po dokonaniu płatności .

en: Generate Registration Completion Link
pl_PL: Generowanie linku zakończenia rejestracji

en: For a Particular Member ID
pl_PL: Dla szczególnego identyfikatora członka

en: OR
pl_PL: LUB

en: For All Incomplete Registrations
pl_PL: Dla wszystkich niekompletnych rejestracji

en: Send Registration Reminder Email Too
pl_PL: Wyślij również przypomnienie o rejestracji

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Link(s) generated successfully. The following link(s) can be used to complete the registration.
pl_PL: Łącze(-a) wygenerowane pomyślnie. Poniższy link(y) może(ą) być użyty(e) w celu uzupełnienia rejestracji.

en: Registration completion links will appear below
pl_PL: Odnośniki zakończenia rejestracji pojawią się poniżej

en: A prompt to complete registration email was also sent.
pl_PL: Wysłano również prośbę o wypełnienie e-maila rejestracyjnego.

en: Re-create the Required Pages
pl_PL: Odtwórz wymagane strony

en: If you have accidentally deleted the required pages that this plugin creates at install time, you can use this option to re-create them.
pl_PL: Jeśli przypadkowo usunąłeś wymagane strony, które plugin tworzy podczas instalacji, możesz użyć tej opcji do ich ponownego utworzenia.

en:  has full explanation.
pl_PL:  ma pełne wyjaśnienie.

en: Leave empty to keep the current password
pl_PL: Zostaw puste, aby zachować aktualne hasło

en: Company Name
pl_PL: Nazwa firmy

en: Reset Password
pl_PL: Reset hasła

en: Logged in as
pl_PL: Jesteś zalogowany jako

en: Membership
pl_PL: Członkostwo

en: Account Expiry
pl_PL: Konto straciło ważność

en: Edit Profile
pl_PL: Edytuj profil

en: Username or Email
pl_PL: Nazwa użytkownika lub email

en: Remember Me
pl_PL: Pamiętaj mnie

en: Forgot Password?
pl_PL: Zapomniałeś hasła?

en: All the payments/transactions of your members are recorded here.
pl_PL: Wszystkie płatności/transakcje członków są rejestrowane tutaj.

en: Search for a transaction by using email or name
pl_PL: Wyszukaj transakcję za pomocą wiadomości e-mail lub nazwy

en: You can create new payment button for your memberships using this interface.
pl_PL: Za pomocą tego interfejsu możesz utworzyć nowy przycisk płatności za członkostwo.

en: Select Payment Button Type
pl_PL: Wybierz typ przycisku płatności

en: PayPal Buy Now
pl_PL: PayPal Kup teraz

en: PayPal Subscription
pl_PL: Subskrypcja PayPal

en: Stripe Buy Now
pl_PL: Stripe (kup teraz)

en: Stripe Subscription
pl_PL: Subskrypcja Stripe

en: Braintree Buy Now
pl_PL: Braintree  (Kup teraz)

en: Next
pl_PL: Dalej

en: You can edit a payment button using this interface.
pl_PL: Za pomocą tego interfejsu można edytować przycisk płatności.

en: All the membership buttons that you created in the plugin are displayed here.
pl_PL: Tutaj wyświetlane są wszystkie przyciski członkowskie, które utworzyłeś w wtyczce.

en: Error! The membership level ID (
pl_PL: Błąd! Identyfikator poziomu członkostwa (

en: You can create membership payment buttons from the payments menu of this plugin (useful if you want to offer paid membership on the site).
pl_PL: Możesz utworzyć przyciski płatności członkowskich z menu płatności tej wtyczki (przydatne, jeśli chcesz zaoferować płatne członkostwo na stronie).

en: PayPal Integration Settings
pl_PL: PayPal Ustawienia integracyjne

en: Generate the "Advanced Variables" Code for your PayPal button
pl_PL: Genrowany  "Advanced Variables" kod dla twojego przycisku PayPal

en: Enter the Membership Level ID
pl_PL: Wpisz ID poziomu

en: Generate Code
pl_PL: Wygeneruj kod

en: Braintree Buy Now Button Configuration
pl_PL: Konfiguracja przycisków "Kup teraz" Braintree

en: Button ID
pl_PL: ID Przycisku

en: Button Title
pl_PL: Tytuł przycisku

en: Payment Amount
pl_PL: Kwota płatności

en: Braintree API key and account details. You can get this from your Braintree account.
pl_PL: Klucz API Braintree i szczegóły dotyczące konta. Możesz to uzyskać ze swojego konta Braintree.

en: Merchant ID
pl_PL: Identyfikator sprzedawcy

en: Public Key
pl_PL: Klucz publiczny

en: Private Key
pl_PL: Klucz prywatny

en: Merchant Account ID
pl_PL: Identyfikator konta handlowego

en: The following details are optional.
pl_PL: Poniższe szczegóły są opcjonalne.

en: Return URL
pl_PL: Zwrotny adres URL

en: Save Payment Data
pl_PL: Zapisz dane dotyczące płatności

en: PayPal Buy Now Button Configuration
pl_PL: Konfiguracja przycisków PayPal "Kup Teraz"

en: Payment Currency
pl_PL: Waluta Płatności

en: PayPal Email
pl_PL: PayPal e-mail

en: Button Image URL
pl_PL: Adres obrazka Przycisku

en: Custom Checkout Page Logo Image
pl_PL: Obrazek logo własnej strony potwierdzenia płatności

en: PayPal Smart Checkout Button Configuration
pl_PL: Konfiguracja przycisku PayPal Smart Checkout

en: PayPal Smart Checkout API Credentials (you can get this from your PayPal account)
pl_PL: PayPal Smart Checkout API Credentials (można to uzyskać z konta PayPal)

en: Sandbox Client ID
pl_PL: ID Klienta Sandbox

en: Button Appearance Settings
pl_PL: Przycisk - ustawienia wyglądu

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Large
pl_PL: Duży

en: Repsonsive
pl_PL: Responsywny

en: Select button size.
pl_PL: Wybierz rozmiar przycisku.

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Gold
pl_PL: Złoty

en: Blue
pl_PL: Niebieski

en: Silver
pl_PL: Srebrny

en: Black
pl_PL: Czarny

en: Select button color.
pl_PL: Wybierz kolor przycisku.

en: Shape
pl_PL: Kształt

en: Rectangular
pl_PL: Prostokątny

en: Pill
pl_PL: Pigułka

en: Select button shape.
pl_PL: Wybierz kształt przycisku.

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Vertical
pl_PL: Pionowo

en: Horizontal
pl_PL: Poziomy

en: Select button layout.
pl_PL: Wybierz układ przycisku.

en: Additional Settings
pl_PL: Dodatkowe ustawienia

en: Payment Methods
pl_PL: Metody płatności

en: PayPal Credit
pl_PL: Kredyt PayPal

en: Select payment methods that could be used by customers. Note that payment with cards is always enabled.
pl_PL: Wybierz metody płatności, z których mogą korzystać klienci. Należy pamiętać, że płatność kartą jest zawsze włączona.

en: The following details are optional
pl_PL: Poniższe szczegóły są opcjonalne

en: PayPal Subscription Button Configuration
pl_PL: Konfiguracja przycisku subskrypcji PayPal

en: Billing Amount Each Cycle
pl_PL: Kwota rozliczeniowa każdego cykl

en: Billing Cycle
pl_PL: Okres rozliczeniowy

en: Billing Cycle Count
pl_PL: Licznik cykli rozliczeniowych

en: Re-attempt on Failure
pl_PL: Niepowodzenie ponownej próby

en: Trial Billing Details (Leave empty if you are not offering a trial period)
pl_PL: Szczegóły rozliczania próbnego (zostaw puste, jeśli nie oferujesz okresu próbnego)

en: Trial Billing Amount
pl_PL: Płatność w okresie próbnym

en: Trial Billing Period
pl_PL: Próbny okres rozliczeniowy

en: Optional Details
pl_PL: Dane opcjonalne

en: Stripe Buy Now Button Configuration
pl_PL: Konfiguracja przycisku "Kup teraz " Stripe'a

en: Stripe API keys. You can get this from your Stripe account.
pl_PL: Klucze API Stripe. Możesz je uzyskać ze swojego konta Stripe.

en: Test Publishable Key
pl_PL: Testowy klucz publiczny

en: Test Secret Key
pl_PL: Testowy klucz prywatny

en: Live Publishable Key
pl_PL: Produkcyjny klucz publiczny

en: Live Secret Key
pl_PL: Sekretny klucz

en: Collect Customer Address
pl_PL: Pobierz adres klienta

en: Stripe Subscription Button Configuration
pl_PL: Czas trwania subskrypcji

en: Stripe Plan ID
pl_PL: Identyfikator planu paskowego

en: Stripe API Settings
pl_PL: Ustawienia API Stripe

en: Webook Endpoint URL
pl_PL: Adres URL punktu końcowego Webooka

en: Buy Now
pl_PL: Kup teraz

en: Subscribe Now
pl_PL: Przyłącz się

en: Error occured during PayPal Smart Checkout process.
pl_PL: Błąd wystąpił podczas procesu płatności PayPal Smart Checkout.

en: HTTP error occured during payment process:
pl_PL: Błąd HTTP wystąpił podczas procesu płatności:

en: Type password here
pl_PL: Wpisz tutaj hasło

en: Retype password here
pl_PL: Wpisz tutaj hasło ponownie

en: Registration is complete. You can now log into the site.
pl_PL: Rejestracja jest zakończona. Teraz możesz zalogować się na stronie.

en:  Field has invalid character
pl_PL:  Pole ma nieprawidłowy znak

en:  Password does not match
pl_PL:  Hasło nie pasuje

en: Already taken.
pl_PL: Już zajęte.

en: Street Address
pl_PL: Ulica i numer

en: Apt, Suite, Bldg. (optional)
pl_PL: Apt, Suite, Bldg. (nieobowiązkowo)

en: State / Province / Region
pl_PL: Województwo / Prowincja / Region

en: Postal / Zip Code
pl_PL: Poczta / kod pocztowy

en: Check this box to delete the image. The image will be deleted when you save the profile.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby usunąć zdjęcie. Obraz zostanie usunięty po zapisaniu profilu.

en: You will need to re-login since you changed your password.
pl_PL: Musisz się ponownie zalogować, ponieważ zmieniłeś hasło.

en: Please enter any two digits with <strong>no</strong> spaces (Example: 12)
pl_PL: Proszę podać jakiekolwiek dwie cyfry <strong>bez</strong> spacji (Przykład: 12)

en: Verification
pl_PL: Weryfikacja

en: Please enter any two digits with no spaces (Example: 12)*
pl_PL: Proszę wpisać dowolne dwie cyfry bez spacji (przykład: 12)*

en: Username can only contain: letters, numbers and .-*@
pl_PL: Nazwa użytkownika może zawierać tylko: litery, cyfry i .-*@

en: You do not have permission to view this content.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przeglądania tej zawartości.

en: Your membership level does not have permission to view this content.
pl_PL: Twój poziom członkostwa nie ma uprawnień do przeglądania tej zawartości.

en: This content is for members only.
pl_PL: Ta zawartość jest przeznaczona wyłącznie dla członków.

en: Member Directory
pl_PL: Lista członków

en: Member ID
pl_PL: ID użytkownika

en: Level
pl_PL: Poziom

en: Address
pl_PL: Adres

en: Search...
pl_PL: Szukaj...

en: Clear Search
pl_PL: Wyczyść wyszukiwanie
