Simple Membership - en to ca_ES translation catalogue (280 entries)

en: You are not logged in.
ca_ES: No esteu connectat.

en: Simple WP Membership Protection
ca_ES: Protecció Simple per Usuaris de WP

en: Simple Membership Protection options
ca_ES: Opcions simples de pertinença i protecció

en: Do you want to protect this content?
ca_ES: Voleu protegir aquest contingut?

en: Select the membership level that can access this content:
ca_ES: Seleccioneu el nivell de pertinença que pot accedir a aquest contingut:

en: WP Membership
ca_ES: Membres de WP

en: Members
ca_ES: Membres

en: Membership Levels
ca_ES: Nivells

en: Settings
ca_ES: Ajustos

en: Payments
ca_ES: Pagaments

en: Add-ons
ca_ES: Afegits

en: You need to login to view this content.
ca_ES: Has d’identificar-te per poder veure aquest contingut.

en: Your account has expired. Please renew your account to gain access to this content.
ca_ES: El teu compte ha caducat. Si et plau renova el teu compte per poder continuar accedint a aquest contingut.

en: This content can only be viewed by members who joined on or before
ca_ES: Aquest contingut només pot ser visualitzat per membres que s’han identificat prèviament

en: This content is not permitted for your membership level.
ca_ES: Aquest contingut no és accessible amb el seu nivell d’accés.

en:  The rest of the content is not permitted for your membership level.
ca_ES: La resta d’aquest contingut no és accessible amb el seu nivell d’accés.

en: You need to login to view the rest of the content.
ca_ES: Has d’identificar-te per poder veure la resta d’aquest contingut

en: Member record added successfully.
ca_ES: Registre d’usuari efectuat amb èxit.

en: Please correct the following:
ca_ES: Si us plau corregiu el següent:

en: Your current password
ca_ES: La teva contrasenya actual

en: Invalid Email Address
ca_ES: Adreça de correu incorrecta

en: Already taken
ca_ES: Ja està agafat

en: Available
ca_ES: Disponible

en: User Not Found.
ca_ES: Usuari no trobat.

en: Password Empty or Invalid.
ca_ES: Contrasenya en blanc o incorrecta.

en: Account is inactive.
ca_ES: El compte és inactiu

en: Account is pending.
ca_ES: El compte està en tràmit.

en: Account has expired.
ca_ES: El compte ha caducat.

en: You are logged in as:
ca_ES: Has connectat com:

en: Logged Out Successfully.
ca_ES: S’ha desconnectat correctament.

en: Session Expired.
ca_ES: La sessió ha finalitzat.

en: Invalid User Name
ca_ES: Nom no vàlid

en: Please login again.
ca_ES: Si us plau torneu a connectar.

en: Membership Level
ca_ES: Nivell de seguretat

en: Name
ca_ES: Nom

en: Description
ca_ES: Descripció

en: Count
ca_ES: Compte

en: Category protection updated!
ca_ES: Categoria de protecció actualitzada!

en: Wordpress account exists with given user name. But given email doesn't match.
ca_ES: Existeix un usuari amb aquest usuari, però el correu no coincideix.

en: Wordpress account exists with given email. But given user name doesn't match.
ca_ES: Existeix un compte amb aquest correu, però el nom  d’usuari no coincideix.

en: User name is required
ca_ES: Cal un nom d’usuari

en: User name contains invalid character
ca_ES: El nom d’usuari conté caràcters no vàlids

en: User name already exists.
ca_ES: Ja existeix aquest nom d’usuari.

en: Password is required
ca_ES: Cal una contrasenya

en: Password mismatch
ca_ES: La contrasenya és incorrecta

en: Email is required
ca_ES: Cal escriure un correu

en: Email is invalid
ca_ES: El còrreu no és vàlid

en: Email is already used.
ca_ES: Aquest correu ja es fa servir.

en: Member since field is invalid
ca_ES: Camp de membre no vàlid

en: Access starts field is invalid
ca_ES: El camp d’accés és no vàlid

en: Gender field is invalid
ca_ES: Camp de gènere no vàlid

en: Account state field is invalid
ca_ES: Camp d’estat no vàlid

en: Invalid membership level
ca_ES: Nivell d’accés no vàlid

en: Security check: captcha validation failed.
ca_ES: La validació ha fallat.

en: Registration Successful.
ca_ES: Registre realitzat amb correctament.

en: Please
ca_ES: Per favor

en: Login
ca_ES: Entra

en: Please correct the following
ca_ES: Si us plau corregiu el següent

en: Membership Level Couldn't be found.
ca_ES: Nivell de seguretat no trobat

en: Profile updated successfully.
ca_ES: Perfil actualitzat amb èxit.

en: Profile updated successfully. You will need to re-login since you changed your password.
ca_ES: Perfil actualitzat amb èxit. Cal reiniciar.

en: Email address not valid.
ca_ES: Correu incorrecte.

en: No user found with that email address.
ca_ES: No hi ha cap usuari amb aquest correu.

en: Email Address:
ca_ES: Adreça de correu:

en: New password has been sent to your email address.
ca_ES: Hem tramés una nova contrasenya al seu correu.

en: Sorry, Nonce verification failed.
ca_ES: Perdò, ha fallat la verificació.

en: Sorry, Password didn't match.
ca_ES: Perdò, la contrasenya és incorrecta.

en: Date format is not valid.
ca_ES: Format de data incorrecte.

en: Access duration must be > 0.
ca_ES: La duració ha de ser > 0.

en: User is not logged in.
ca_ES: L’usuari no està connectat.

en: Member
ca_ES: Membre

en: User Name
ca_ES: Nom d’usuari

en: First Name
ca_ES: Nom

en: Last Name
ca_ES: Cognoms

en: Email
ca_ES: Correu

en: Access Starts
ca_ES: Inici de l’accés

en: Account State
ca_ES: Estat del compte

en: Delete
ca_ES: Esborrar

en: No Member found.
ca_ES: No es troba el membre.

en: Membership Level Creation Successful.
ca_ES: Nivell creat correctament.

en: Updated Successfully.
ca_ES: Actualització correcta.

en: Role
ca_ES: Rol

en: Access Valid For/Until
ca_ES: Accés vàlid fins

en: Registration
ca_ES: Registre

en: Member Login
ca_ES: Entrada Membres

en: Profile
ca_ES: Perfil

en: Password Reset
ca_ES: Canviar Contrasenya

en: General Settings
ca_ES: Paràmetres generals

en: Payment Settings
ca_ES: Paràmetres de Pagament

en: Email Settings
ca_ES: Paràmetres del correu

en: Tools
ca_ES: Eines

en: Advanced Settings
ca_ES: Paràmetres Avançats

en: Addons Settings
ca_ES: Paràmetres Extres

en: Plugin Documentation
ca_ES: Documentació del afegit

en: Enable Free Membership
ca_ES: Permetre membres gratuits

en: Enable/disable registration for free membership level. When you enable this option, make sure to specify a free membership level ID in the field below.
ca_ES: Activa/Desactiva el registre de membres gratuits. Quan actives aquesta opció cal estar segur d’especificar l’identificador del nivell gratuit en el camp inferior.

en: Free Membership Level ID
ca_ES: Identificador dels membres gratuits.

en: Assign free membership level ID
ca_ES: Assignar l’identificador dels membres gratuits

en: Enable More Tag Protection
ca_ES: Activar protecció d’etiquetes

en: Enables or disables "more" tag protection in the posts and pages. Anything after the More tag is protected. Anything before the more tag is teaser content.
ca_ES: Activa o desactiva el la protecció addicional d'etiquetes a les entrades i pàgines. Qualsevol cosa després de l'etiqueta Més està protegida. Qualsevol cosa abans de l'etiqueta és més contingut de sumari.

en: Hide Adminbar
ca_ES: Amagar barra d’administració

en: WordPress shows an admin toolbar to the logged in users of the site. Check this box if you want to hide that admin toolbar in the fronend of your site.
ca_ES: WordPress mostra una barra d'eines d'administració per a la els usuaris registrats del lloc. Marqueu aquesta casella si voleu amagar aquesta barra d'eines d'administració en el fronend del seu lloc.

en: Default Account Status
ca_ES: Status per defecte del compte

en: Select the default account status for newly registered users. If you want to manually approve the members then you can set the status to "Pending".
ca_ES: Seleccioneu l'estat del compte per defecte per als usuaris recentment registrats. Si desitja aprovar manualment els membres llavors es pot establir l'estat a "Pendent".

en: Allow Account Deletion
ca_ES: Permetre esborrar comptes

en: Allow users to delete their accounts.
ca_ES: Permetre als usuaris esborrar el seu compte.

en: Auto Delete Pending Account
ca_ES: Autoesborrat de comptes pendents

en: Select how long you want to keep "pending" account.
ca_ES: Seleccioneu quant temps voleu mantenir "pendent" un compte.

en: Pages Settings
ca_ES: Configuració de les pàgines

en: Login Page URL
ca_ES: URL de la pàgina d’entrada

en: Registration Page URL
ca_ES: URL de la pàgina de registre

en: Join Us Page URL
ca_ES: URL de la pàgina de uneix-te

en: Edit Profile Page URL
ca_ES: URL de la pàgina d’edició del perfil

en: Password Reset Page URL
ca_ES: URL de la pàgina de canviar la contrasenya

en: Test & Debug Settings
ca_ES: Configuració de Test i depuració

en: Check this option to enable debug logging.
ca_ES: Marqueu aquesta opció per activar el registre de depuració.

en: Enable Sandbox Testing
ca_ES: Permetre test de proves

en: Enable this option if you want to do sandbox payment testing.
ca_ES: Habiliteu aquesta opció si vostè vol fer la prova de pagament simulat.

en: Settings updated!
ca_ES: Configuració actualitzada!

en: Email Misc. Settings
ca_ES: Paràmetres del correu

en: From Email Address
ca_ES: Emissor del correu

en: Email Settings (Prompt to Complete Registration )
ca_ES: Configuració del correu electrònic (Sol·licitud per a completar el registre)

en: Email Subject
ca_ES: Assumpte del correu

en: Email Body
ca_ES: Cos del correu

en: Email Settings (Registration Complete)
ca_ES: Configuració del correu electrònic (Registre complet)

en: Send Notification to Admin
ca_ES: Trametre una notificació al Administrador

en: Enable this option if you want the admin to receive a notification when a member registers.
ca_ES: Habiliteu aquesta opció si voleu que l'administrador per rebre una notificació quan un registres membres.

en: Admin Email Address
ca_ES: Correu del administrador

en: Enter the email address where you want the admin notification email to be sent to.
ca_ES: Introduïu l'adreça de correu electrònic on voleu enviar el correu electrònic de notificació a l’administració.

en: Send Email to Member When Added via Admin Dashboard
ca_ES: Enviar correu electrònic notificant membres afegits a través del panell d'administració

en: Email Settings (Password Reset)
ca_ES: Configuració del correu electrònic (Restablir contrasenya)

en:  Email Settings (Account Upgrade Notification)
ca_ES: Configuració del correu electrònic (Compte d'actualització de notificació)

en: Enable Expired Account Login
ca_ES: Habilitar la entrada de comptes caducats

en: When enabled, expired members will be able to log into the system but won't be able to view any protected content. This allows them to easily renew their account by making another payment.
ca_ES: Quan s'activa, els membres caducats podran iniciar sessió en el sistema, però no seran capaços de veure qualsevol contingut protegit. Això els permet renovar fàcilment el seu compte al fer un altre pagament.

en: Not a Member?
ca_ES: No ets membre?

en: Join Us
ca_ES: Uneix-te

en: Active
ca_ES: Actiu

en: Inactive
ca_ES: Inactiu

en: Pending
ca_ES: Pendent

en: Expired
ca_ES: Caducat

en: Never
ca_ES: Mai

en: Delete Account
ca_ES: Compte esborrat

en: Payment Button ID
ca_ES: ID del botó de pagament

en: Payment Button Title
ca_ES: Etiqueta del botó de pagament

en: Membership Level ID
ca_ES: ID del nivell d’identificació

en: Button Shortcode
ca_ES: Shortcode del botó

en: The selected entry was deleted!
ca_ES: L’entrada seleccionada està esborrada!

en: Row ID
ca_ES: ID de Casella

en: Email Address
ca_ES: Adreça de correu

en: Date
ca_ES: Data

en: Transaction ID
ca_ES: ID de la transacció

en: Amount
ca_ES: Import

en: List View
ca_ES: Vista de llista

en: Excerpt View
ca_ES: Vista de resum

en: No items found.
ca_ES: No es troben entrades.

en: Select bulk action
ca_ES: Seleccionar l’acció global

en: Bulk Actions
ca_ES: Accions globals

en: Apply
ca_ES: Aplicar

en: Filter by date
ca_ES: Filtre per dates

en: All dates
ca_ES: Totes les dates

en: %s pending
ca_ES: %s restant

en: Select Page
ca_ES: Seleccionar pàgina

en: Select All
ca_ES: Seleccionar tot

en: Your membership profile will be updated to reflect the payment.
ca_ES: El seu perfil de membres s'actualitzarà per reflectir el pagament.

en: Your profile username:
ca_ES: El seu perfil d’usuari:

en: Click on the following link to complete the registration.
ca_ES: Feu clic al següent enllaç per a completar el registre.

en: Click here to complete your paid registration
ca_ES: Feu clic aquí per completar la seva inscripció de pagament

en: If you have just made a membership payment then your payment is yet to be processed. Please check back in a few minutes. An email will be sent to you with the details shortly.
ca_ES: Si vostè acaba de fer un pagament, el pagament encara no s'ha processat. Si us plau, torni a uns pocs minuts. En breu se li trametrà un correu electrònic amb els detalls.

en: Password
ca_ES: Contrasenya

en: Repeat Password
ca_ES: Repeteixi la contrasenya

en: Register
ca_ES: Registre

en: Add Member
ca_ES: Afegir membre

en: Create a brand new user and add it to this site.
ca_ES: Crea un nou usuari i l’afegeix a aquest lloc.

en: User name
ca_ES: Nom d’usuari

en: (required)
ca_ES: (obligatori)

en: E-mail
ca_ES: Correu

en: (twice, required)
ca_ES: (dues vegades, es requereix)

en: Strength indicator
ca_ES: Força de la contrasenya

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ca_ES: Consell: La contrasenya ha de tenir almenys set caràcters. Per fer-ho més fort, utilitzeu lletres majúscules i minúscules, nombres i símbols com! ? "$% ^ & Amp;).

en: Account Status
ca_ES: Status del compte

en: Add New Member
ca_ES: Afegir un nou membre

en: Simple WP Membership::Settings
ca_ES: Simple WP Membership::Configuració

en: Some of the simple membership plugin's addon settings and options will be displayed here (if you have them)
ca_ES: Algunes de les configuracions i opcions de plugins es mostraran aquí (si els té)

en: Save Changes
ca_ES: Desar canvis

en: Create new membership level.
ca_ES: Crear un nou nivell de membres.

en: Membership Level Name
ca_ES: Nom del nivell de membres

en: Default WordPress Role
ca_ES: Rol per defecte a WordPress

en: Access Duration
ca_ES: Duració del accés

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled
ca_ES: No Expiració (accés per a aquest nivell no expira fins que es cancel·li)

en: Expire After
ca_ES: Expira després de

en: Days (Access expires after given number of days)
ca_ES: Dies (Access expira després de determinat nombre de dies)

en: Weeks (Access expires after given number of weeks
ca_ES: Setmanes (Access expira després de determinat nombre de setmanes)

en: Months (Access expires after given number of months)
ca_ES: Mesos (Access expira després de determinat nombre de mesos)

en: Years (Access expires after given number of years)
ca_ES: Anys (Access expira després de determinat nombre d’anys)

en: Fixed Date Expiry
ca_ES: Data d’expiració fixa

en: (Access expires on a fixed date)
ca_ES: (L’accés expira en una data fixa)

en: Add New Membership Level
ca_ES: Afegir nou nivell de membres

en: Simple WP Membership::Add-ons
ca_ES: Membres WP simple :: Complements

en: Simple WP Membership::Categories
ca_ES: Membres WP simple :: Categories

en: First of all, globally protect the category on your site by selecting "General Protection" from the drop-down box below and then select the categories that should be protected from non-logged in users.
ca_ES: En primer lloc, protegir a nivell global la categoria al seu lloc mitjançant la selecció de "protecció general" al quadre desplegable de sota i després seleccionar les categories que han de ser protegides dels usuaris no registrats.

en: Next, select an existing membership level from the drop-down box below and then select the categories you want to grant access to (for that particular membership level).
ca_ES: A continuació, seleccioneu un nivell de membres vigent des del quadre desplegable de sota i després seleccioneu les categories que voleu concedir accés a (per a aquest nivell de membres en particular).

en: Edit Member
ca_ES: Editar membre

en: Edit existing member details.
ca_ES: Editar detalls del membre.

en: Username
ca_ES: Nom d’usuari

en: (twice, leave empty to retain old password)
ca_ES: (dues vegades, deixar en blanc per mantenir la contrasenya antiga)

en: Notify User
ca_ES: Notificar a l’usuari

en: Subscriber ID/Reference
ca_ES: Referència ID del subscriptor

en: Last Accessed From IP
ca_ES: IP del darrer accés

en: Edit User
ca_ES: Editar Usuari

en: Edit membership level
ca_ES: Editar nivell de membres

en: Edit membership level.
ca_ES: Editar nivell de membres

en: No Expiry (Access for this level will not expire until cancelled)
ca_ES: No Expiració (accés per a aquest nivell no expira fins que es cancel·li)

en: Weeks (Access expires after given number of weeks)
ca_ES: Setmanes (Access expira després de determinat nombre de setmanes)

en: Edit Membership Level
ca_ES: Editar nivell de membres

en: Simple WP Membership::Members
ca_ES: Simple WP Membership::Membres

en: Add New
ca_ES: Afegir nou

en: Simple WP Membership::Membership Levels
ca_ES: Simple WP Membership::Nivells de Membres

en: search
ca_ES: cercar

en: Membership level
ca_ES: Nivell de membres

en: Manage Content Production
ca_ES: Maneig de Producció de Continguts

en: Category Protection
ca_ES: Categoria de protecció

en: Example Content Protection Settings
ca_ES: Exemple Configuració de protecció de contingut

en: Gender
ca_ES: Gènere

en: Phone
ca_ES: Telèfon

en: Street
ca_ES: Carrer

en: City
ca_ES: Ciutat

en: State
ca_ES: Estat

en: Zipcode
ca_ES: Codi Postal

en: Country
ca_ES: País

en: Company
ca_ES: Companyia

en: Member Since
ca_ES: Membre des de

en: Generate a Registration Completion link
ca_ES: Generar un enllaç de finalització del registre

en: You can manually generate a registration completion link here and give it to your customer if they have missed the email that was automatically sent out to them after the payment.
ca_ES: Pot generar manualment un enllaç de finalització d'inscripció aquí i donar-li al seu client si han perdut el correu electrònic que s'envia automàticament després del pagament.

en: Generate Registration Completion Link
ca_ES: Generar un enllaç de finalització de registre

en: OR
ca_ES: o

en: For All Pending Registrations
ca_ES: Per tots els registres pendents

en: Registration Completion Links Will Appear Below:
ca_ES: L’enllaç de finalització del registre apareixerà a sota:

en: Send Registration Reminder Email too
ca_ES: També trametre un correu recordatori del registre

en: Submit
ca_ES: Trametre

en: Update
ca_ES: Actualitzar

en: Reset Password
ca_ES: Restablir contrasenya

en: Logged in as
ca_ES: Connectat com

en: Membership
ca_ES: Membre

en: Account Expiry
ca_ES: El comte expira el

en: Logout
ca_ES: Sortir

en: Remember Me
ca_ES: Recordar-me

en: Forgot Password
ca_ES: Contrasenya oblidada

en: All the payments/transactions of your members are recorded here.
ca_ES: Tots els pagaments / transaccions dels seus membres es registren aquí.

en: Search for a transaction by using email or name
ca_ES: Recerca d'una transacció mitjançant l'ús de correu electrònic o nom

en: Search
ca_ES: Cerca

en: You can create new payment button for your memberships using this interface.
ca_ES: Pots crear un nou botó de pagament per als seus membres utilitzant aquesta interfície.

en: Select Payment Button Type
ca_ES: Seleccioneu tipus de botó de pagament

en: Next
ca_ES: Següent

en: You can edit a payment button using this interface.
ca_ES: Podeu editar un botó de pagament utilitzant aquesta interfície.

en: Simple Membership::Payments
ca_ES: Simple Membership::Pagaments

en: All the membership buttons that you created in the plugin are displayed here.
ca_ES: Tots els botons de membres que ha creat en el plugin es mostren aquí.

en: PayPal Integration Settings
ca_ES: Configuració de la integració amb PayPal

en: Generate the "Advanced Variables" Code for your PayPal button
ca_ES: Generar Codi "Variables avançades" per al seu botó de PayPal

en: Enter the Membership Level ID
ca_ES: Entrar el nivell ID del membre

en: Generate Code
ca_ES: Generar Codi

en: PayPal Buy Now Button Configuration
ca_ES: Configuració del botó Comprar Ara de PayPal

en: Button Title
ca_ES: Títol del botó

en: Payment Amount
ca_ES: Import del pagament

en: Payment Currency
ca_ES: Moneda del pagament

en: Return URL
ca_ES: URL de retorn

en: PayPal Email
ca_ES: Correu de PayPal

en: Button Image URL
ca_ES: URL del botó d’imatge

en: Save Payment Data
ca_ES: Desar data de pagament

en: Button ID
ca_ES: ID del botó

en: PayPal Subscription Button Configuration
ca_ES: Botó de configuració de la subscripció de PayPal

en: Billing Amount Each Cycle
ca_ES: Quantitat a facturar cada cicle

en: Billing Cycle
ca_ES: Cicle de pagament

en: Billing Cycle Count
ca_ES: Contador del cicle de pagament

en: Re-attempt on Failure
ca_ES: Reintentar si falla

en: Trial Billing Details (Leave empty if you are not offering a trial period)
ca_ES: Detalls de facturació de Prova (Deixar en blanc si no està oferint un període de prova)

en: Trial Billing Amount
ca_ES: Preu de la prova

en: Trial Billing Period
ca_ES: Temps del periode de prova

en: Optional Details
ca_ES: Detalls opcionals

en: Buy Now
ca_ES: Comprar ara

en: Subscribe Now
ca_ES: Subscriure ara
